Úvodní strana » Reference

Reference na naše hudební projekty


Amélie Perceau
Výletní plavba po Vlatavě, DZK Travel

I wanted to thank you once again for your great help and services.
It was such a pleasure to work with you and the clients loved the concert, they have been very attentive and that was a great performance and asset to the cruise.

Wishing you a lovely summer!

 

Zuzana Radošovská
Firemní večírek @Merck v restauraci Červený Jelen, Praha

Ďakujem za úžasný hudobný doprovod na našej firemnej novoročnej večeri. Spolu s pánom Sekyrom sme vybrali saxofón a klavír a bolo to perfektné!!! Pochvalné reakcie od kolegov som počúvala ešte niekoľko dní. Teším sa na ďalšiu spoluprácu a ešte raz VEĽKÉ ĎAKUJEM!

 

Paní Barbora
Narozeninový koncert v Café Imperial, Praha

Děkuji mockrát za příjemné překvapení vašeho kvarteta! Moc mi chybí, že už nemohu chodit na generálky filharmonie, které jsem léta navštěvovala. Byli jste úžasní profesionálové, repertoár vybrán citlivě, měla jsem co dělat abych neplakala.       Ještě jednou díky.

 

Martina Hartung, INTERPLAN
Congress, Meeting & Event Management AG

It was a pleasure working with you! 

Thanks you so much for making our event so special. We would highly recommend the Jazz trio.  

 

Novomanželé Eva & Antonio, Liberec

,,Dobrý den Honzo, rádi bychom Vám z celého srdce chtěli poděkovat, zvláště panu houslistovi Martinovi, za zprostředkování hudební produkce při našem obřadu na radnici v Liberci. Přesto, že se obřad konal v těchto nelehkých dnech, Martin nám hrou na housle vykouzlil nádhernou atmosféru a obřad se tak proměnil v neuvěřitelný a nezapomenutelný okamžik. Hned při úvodní skladbě "O sole mio" bylo těžké zatlačit slzu. Prostě nádhera! Dále nemohu opomenout Váš přístup, již od prvního setkaní s Vámi jsme věděli, že jsme v rukou profesionálů. Proto prosím, hrajte a rozdávejte radost dál. Ještě jednou VELKE DÍKY!"

 

Anežka Zamrazilová, Hotel Augustin Luxury Colletion

,,Výborná spolupráce s Private Concerts, komunikace probíhala hladce a rychle. Krásné vystoupení, klient byl velmi spokojen. Doporučuji."

 

Nela, Praha

,,Romantika v tom pravém slova smyslu! Užívala jsem si krásne tóny houslí v teple domova po boku svého budoucího muže. Krásne překvapení."

 

Jitka, Praha

,,Děkujeme moc Martinovi za krásné vystoupení na naší svatbě. Celý tým Private Concerts byl skvělý!“

 

Jana, Praha

,,Super zážitek! Moc děkujeme za vystoupení. Doporučuji smyčcové trio.”