Úvodní strana » O nás

O nás


Jsme tři kamarádi, které spojuje láska k hudbě a silné pouto přátelství

P-C Team.jpg


 

Honzik new.png

 Jan Špaček  

Obchodní ředitel & spoluzakladatel Private Concerts

 jan.spacek@private-concerts.cz 

+420 739 311 215

                                     

Náš Honzík je největší oporou v prodeji a komunikaci v cizích jazycích. Po studiu Italianistiky na Filozofické fakultě UK a Vysoké školy hotelové v Praze nabíral zkušenosti doma i v zahraničí. Působil v hotelnictví, a to především v luxury segmentu. Po zkušenostech z jednotlivých projektů víme, že i zdánlivě nesplnitelná přání klienta nejsou pro něj žádnou překážkou. Od malinka Honzu zajímala hudba. Každý rok navštěvuje tuzemské i zahraniční koncerty. Pokud právě Vy plánujete večírek, koncert nebo potřebujete poradit s organizací akce, Honza je zde pro Vás. 


 

Martin new .png

Martin Sekyra

Umělecký ředitel  Private Concerts

martin.sekyra@private-concerts.cz

+420 602 179 275 

  

Martin se stará o výběr repertoáru a zajištění umělecké stránky projektů. Jako houslista vystudoval Pražskou konzervatoř a Akademii múzických umění, kde se věnoval i hudebnímu managementu. Procestoval celý svět jako člen několika českých a zahraničních orchestrů. V současné době se věnuje aktivní koncertní činnosti a hudební dramaturgii. Martin vymýšlí pro naše klienty zajímavé programy a vhodná obsazení. Nevíte - li, jakou hudbu zvolit, Martin bude mít jistě dobrý nápad :-).


 

Kachna new.png

Kateřina Hajná

PR & Marketinová ředitelka

katerina.hajna@private-concerts.cz

+420 773 426 661

 

PR & Marketing je v nejlepších rukou naší krásné Kačenky. Její životní cesta začala, podobně jako u Honzy, v hotelnictví. Kačka je bývalou profesionální tanečnicí, a odtud plyne její vztah k hudbě. Je naší expertkou na sociální sítě a s tím spojenou publicitou. Stala se nepostradatelným členem našeho týmu, kdy zajišťuje, aby naše agentura byla tzv. vidět.